Hakkımızda

Yasinoğlu Pastanemiz butik pasta, resimli pasta, çikolatalar ve özel günler için çeşit çeşit, desen desen pastları müşterilerine sunmaktadır. Yasinoğlu Pastanemiz' de tüm pastalar özenle, sevgiyle üretilmektedir. Ürettiğimiz tüm pastaları müşterilerimizin beğenisine sunmak pastanemizin en büyük çalışma amacıdır. Tüm pastalarımız insan sağlığına uygun birşekilde üretildiğinden Yasinoğlu Pastenemize gelerek veya yeni e-ticaret sitemiz aracılığıyla sizin için üretilmiş tüm pastalara ulaşabilirsiniz. 

 

Misyonumuz:

Sağlıklı ama bir okadar lezzetli pastalar üreterek bunları müşterilerimize ulaştırmak için çalışmak Yasinoğlu Pastanesi' nin başlıca misyonudur.

 

Vizyonumuz:

Daha çok müşterimize ulaşmak ve birçok yerden birçok yere hizmet verebilmek için nüfüz alanlarını geliştirmek Yasinoğlu Pastanemizin vizyonudur. Sürekli çalışarak ve yeni pasta türleri keşfedip bunları da müşterilerini memnun etmek için kullanarak bu gelişim vizyonunu başarmayı hedefleriz.

Pastalarımız veya Yasinoğlu Pastanemiz hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden faydalanarak bizimle irtibata geçebilir, destek alabilirsiniz.